OEM: 6006071-50-N
1622USD
Зв'язатися з ELMOB
Офіційний представник Tesla в Україні
Опис та сумісність
Інші запчастини Tesla Model S
OEM 1052261-50-A
FUSE, LOW PROFILE, 50A
OEM 1037857-00-A
Трубка охлаждения
OEM 1007556-00-C
Крепление нижнее АКБ
OEM 1084894-00-B
Нижнє підсилення бампера
High Side Fill Cap, R1234yf
OEM 1037523-01-P
Электропроводка потолка {MS_MSR}
FIR TREE 6MM, 0.7-7 GRP,ZIP TIE 183MM {MS_MSR}