UA Pro
Besplatno prvo upoznavanje
Usluga

Besplatno prvo upoznavanje

Besplatan susret od 30 minuta: upoznajemo se, opišete svoj upit, ja radim mini-analizu i pošteno kažem mogu li pomoći.

Cijena
Besplatno
Trajanje
30 min
Format
Online
Specijalisti
1
O usluzi

Šta dobijate

Prvi susret je besplatan. Trideset minuta, bez obaveze. Čemu služi Coaching djeluje samo kada postoji kontakt između dvoje ljudi. Zato prije nego što uzmem novac predlažem da jednostavno razgovaramo: ukratko ispričate šta se dešava, ja postavim nekoliko pitanja i napravim mini-analizu — pokažem gdje je čvor zapravo. Šta dobijate za 30 minuta — formuliran upit: često već to skine polovinu magle; — moj pogled izvana na vašu situaciju; — pošten odgovor mogu li ovdje pomoći i koliko bi to otprilike trajalo. Ako vaša tema nije moja, reći ću to direktno i, ako mogu, uputiti vas kome da se obratite. Format Online — Telegram, WhatsApp ili Zoom. 30 minuta. Bez plaćanja i bez „prodaje” na kraju. Kada sam dostupan Svaki dan od 12:00 do 19:00, bez slobodnih dana.
Portfolio

Naši radovi

Tim

Naši specijalisti

1 majstor
Віктор Луговий★1

Віктор Луговий

Трансформаційний коуч

Трансформаційний коучингГлибинні трансформаційні сесіїПрактики усвідомленості+4
Novo
Online rezervacija
Besplatno· 30 min
Besplatno prvo upoznavanje
✓
2
3
SpecijalistaVrijemeKontakti
Varijanta odabrane usluge
1
Specijalista
Datum
Vrijeme
Nema slobodnih termina za ovaj dan

Klikom na dugme prihvatate uslove korištenja

Pitanja

Često postavljana pitanja

Usluga košta Besplatno. Trajanje je 30 min.
Odaberite pogodan termin u kalendaru, unesite kontakt podatke i potvrdite rezervaciju.
Uslugu pruža 1 specijalista - odaberite bilo koga iz tima.
Da. Sesija se odvija putem sigurne veze, Vaši podaci ostaju povjerljivi.
Cijena
Besplatno
✨ MEGA SEOPremium pozicioniranje

Besplatno prvo upoznavanje širom Ukrajine: cijene, stručnjaci, online rezervacija

Besplatno prvo upoznavanje - uslugu pruža Віктор Луговий. Trajanje termina - 30 min. Rezervacija online na UA Pro - bez poziva i čekanja. Platforma UA Pro okuplja provjerene stručnjake širom Ukrajine. Kada naručite Besplatno prvo upoznavanje, dobijate transparentne cijene, potvrđene recenzije stvarnih klijenata, garanciju izvođenja i praktičnu online rezervaciju 24/7. Izvođač: Віктор Луговий.

👥 Stručnjaci koji pružaju uslugu1

💬 Česta pitanja

Перша сесія справді безкоштовна?

Так. Тридцять хвилин без оплати й без зобов'язань — це знайомство, а не урізана платна консультація.

Скільки триває знайомство?

30 хвилин. Цього вистачає, щоб сформулювати запит і зробити міні-розбір.

Що буде далі?

Якщо відчуєте, що хочете працювати — записуєтесь на трансформаційну сесію 60 або 90 хвилин (тариф 60 € за годину). Якщо ні — ми просто попрощаємось.

Де проходить зустріч?

Онлайн: Telegram, WhatsApp або Zoom. Щодня з 12:00 до 19:00, без вихідних.

Koliko košta Besplatno prvo upoznavanje?

Trenutna cijena: provjerite na stranici za rezervaciju. Ažurira se u realnom vremenu na stranici usluge. UA Pro garantuje transparentnost - bez skrivenih troškova.

Ko pruža uslugu „Besplatno prvo upoznavanje”?

Віктор Луговий: Віктор Луговий (трансформаційний коуч). Svaki profil ima recenzije, portfolio i online rezervaciju.

Mogu li naručiti „Besplatno prvo upoznavanje”?

Da, uslugu „Besplatno prvo upoznavanje” možete naručiti u svim gradovima Ukrajine. Odaberite svoj grad na stranici pretrage da vidite najbliže stručnjake.

Kako rezervisati Besplatno prvo upoznavanje online?

Pritisnite „Rezerviši” na ovoj stranici kod Віктор Луговий, odaberite stručnjaka i termin. Potvrda stiže u roku od 30 minuta.

Kakve garancije kvaliteta važe za Besplatno prvo upoznavanje?

Pružaoci usluge „Besplatno prvo upoznavanje” na UA Pro prolaze provjeru dokumenata, a recenzije ostavljaju samo klijenti s potvrđenom rezervacijom. U slučaju lošeg izvođenja važi povrat novca.

Mogu li otkazati rezervaciju za Besplatno prvo upoznavanje?

Da, otkazivanje je dostupno na korisničkom nalogu prema uslovima pružaoca (obično besplatno 24 sata prije termina).

🕐 Narudžba je dostupna 24/7 na ua-pro.com. Za konsultacije: +380993040007.
Sjedište: Boryspilska 19, Kijev, Ukrajina.
Podijeli: